Ahoj návštevník!

Som Tomáš Muška Som Designer Milujem IT Žijem na Malte Som zo Slovenska

Som kreatívny Dizajner a IT Manager žijúci na Malte :)

  • Webový Design
  • Digital Designer
  • Editovanie Videií
  • IT Manager
  • Marketingoví Milovník

Som samostatný, motivovaný a pracovitý človek. Považujem sa za tímového hráča, ktorý dokáže zvládať aj stresové situácie. Organizovanie a pozitívne myslenie je pre mňa samozrejmosť. Technológia je svet, v ktorom sa neustále pohybujem a zlepšujem. Snažím sa o obohatenie mojich znalostí v problematike, ako sú napríklad: vývoj softvérov, počítačov, telefónov a iné. Okrem technológie mám rád šport, prírodu a svojho "netradičného" psa :-) rád si pozriem dobrý film.

Som osvedčený znalec na informačné technológie s preukázateľnou históriou práce v odvetví informačných technológií a služieb. Kvalifikovaný v kaskádových štýloch (CSS), PHP, Apple, HTML, video a grafický softvér ako aj servery (Linux/Windows server).

Služby.

Branding

Postaral som sa o návrhy nového menu pre reštauráciu. Spravoval som tiež kampane a všetky sociálne média.

Webový design

Vytvaranie webového e-shop, ktorou hlavnou funkciou doručovanie mrazených jedál pre seniorov a opatrovateľské domy.

digitálny marketing

Časť mojej práce spočívala v implementácii reklamy Google so zameraním na publikum B2C aj B2B s cieľom generovania kvalitných potenciálnych zákazníkov.

Moje Práce.

Video tvorba.

“Why join the navy if you can be a pirate ?”

–Steve Jobs

Porozprávajme sa :)

Stačí keď napíšeš "Ahoj!". Ak by si potreboval viac informacií o mne a mojích prác prosím vyplň tento formulár a určite sa dohodneme :-).